Bolt Action

Witam

Bardzo długo mnie z Wami nie było :( Masa zmian u mnie i czasu było mało, ale wracam z nowymi siłami i zapałem :)

Niestety z przykrością muszę stwierdzić ze systemy 15mm jaokoś mi nie podeszły. Przeprosiłem się z moją ulubioną skalą 28mm i działam znowu.

  • bolt_action_01

Przeszukując parę dni temu internet w poszukiwaniu inspiracji do nowego projektu, wszedłem na stronkę firmy WARLORD Games. I ręce mi opadły. Nie dość, że mają swoje systemy bitewne w skali 28mm, to na dodatek lecą przez wszystkie epoki. Począwszy od starożytności, przez średniowiecze, wojnę 30-sto letnią, wojny napoleońskie, wojnę secesyjną, kończywszy na II wojnie światowej :). Zakochałem się w figurkach Niemców z Flames of War ( 15mm ), ale jak zobaczyłem jednostki w skali 28mm to oniemiałem. :)

  • bolt_action_02

BOLT ACTION, bo tak się nazywa autorski system bitewny firmy WARLORD Games, przenosi nas właśnie w czasy II wojny światowej, w mojej skali 28mm :) Kupiłem zestaw startowy i czekam na przesyłkę z utęsknieniem. Zapał powrócił i ochota do pracy. Obecnie jeszcze poszukuję graczy do wspólnej zabawy w tym systemie i namawiam kilku kolegów. :) Może coś z tego wyjdzie ....

Pozdrawiam

DT

joomla templatesfree joomla templatestemplate joomla
Back to Top
Our website is protected by DMC Firewall!