Menu : o Mnie

Modelarstwem zacząłem interesować się już w dzieciństwie. Pierwszym moim modelem był plastikowy samolot w skali 1:72 : PZL Łoś. Niestety był on szary i  nie można było go pomalować, naklejało się jedynie kalkomanie. Bardzo chciałem, aby moje modele były kolorowe, ale w tamtym okresie nie słyszałem o malowaniu plastików. Postanowiłem więc zająć się modelarstwem kartonowym. „Mały Modelarz” ze swoimi „barwnymi” samolotami i okrętami, stał się odpowiedzią na moje zamiłowanie. Jednak prawdziwej pasji oddałem się, gdy dostałem moją pierwszą figurkę z systemu  bitewnego “Warhammer Fantasy Battles”.

Założyłem ten blog, aby podzielić się z Wami moim zainteresowaniem i przedstawić galerię moich prac, w większości figurek fantasy, dioram oraz budowli.

Jestem samoukiem, swój warsztat pracy doskonalę czytając literaturę fachową, korzystając z multimediów, oraz przede wszystkim malując i jeszcze raz malując. Mam nadzieję, że dzięki tej stronie oraz Waszej cennej opinii będę doskonalić swoje umiejętności, aby nadać im nowy wymiar.

Pozdrawiam

Dagmar “DeathThorn” Grzenkowicz

joomla templatesfree joomla templatestemplate joomla
Back to Top
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd